Hakkımızda


Net Sistem Elektronik San. Tic. A.Ş., başta endüstriyel elektronik sektörü olmak üzere CCTV, Yangın, Access (Kartlı Geçiş Kontrol), Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, gelişmiş ve gelişmekte olan Network tabanlı sistemler olmak üzere bütün sektörlere müşteri memnuniyeti odaklı, maliyet etkin ve kaliteli elektronik ve mekanik bakım onarım ve servis hizmet çözümleri sunmak üzere 2015 yılında faaliyete başlamıştır.

Deneyimli personeli ve kullandığı teknolojik arıza bulma ekipmanları ile elektronik cihaz ve kart tamiri yapan Net Sistem, orijinal üreticiden bağımsız ve devre şeması gözetmeksizin elektronik arızaları giderebilmektedir. Böylece zaman ve maliyet kaybına dönüşebilecek bir durum ülkemiz adına milli bir kazanca dönüştürülmektedir.

Net Sistem faaliyetlerini İstanbul Ataşehir’de bulunan 250m2 lik laboratuar/ofisinde sürdürmektedir. Antistatik zemin kaplı laboratuarında, tek ve çok katmanlı elektronik kartlara enerji verilmeden yüksek teknolojiye sahip test ve ölçü sistemleri ile bilgisayar destekli donanımlar kullanılarak SMD, DIP, BGA soket yapısına sahip her türlü elektronik komponent arızası tespit edilmekte, profesyonel rework lehimleme istasyonları ile müdahale edilerek test işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Net Sistem Elektronik, elektronik sektörünün gerekleri doğrultusunda, kurumsal yapısı ve personeli ile deneyimlerini teknolojinin izinde büyütmeye devam etmiştir. 2015 yılı sonunda dünyanın önde gelen güvenlik sistemi üreticilerinden PELCO ile imzaladığı sözleşme ile markanın Türkiye Tek Yetkili Servis ve Bakım Onarım Merkezi hizmetini vermeye başlamıştır. Sözleşme kapsamında İSBAK, İSPARK, İZBAN, PROLINE, HAVELSAN, ASELSAN, THY gibi sektörün lider kuruluşlarına bakım onarım hizmeti vermenin yanında Türkiye çapında çeşitli İl Emniyet Müdürlüğü MOBESE kent güvenlik ve yönetim sistemi merkezlerine de elektronik onarım hizmeti vermeye devam etmektedir. PELCO marka sabit, hareketli, IP, Analog SARIX, SPECTRA, ESPRIT serisi kameralara ve Endura, Digital Sentry, NSM, VCD kayıt cihazlarına garantili veya garanti dışı onarım hizmeti vermektedir.

Güvenlik sistemleri, kamera ve kayıt cihazı tamiri, bakım ve onarımı konularında sertifikalı ve uzman kadrosuyla müşteri gereksinimlerini karşılamaya devam eden Net Sistem, 2016 yılı içerisinde dünyanın en büyük elektronik üreticilerinden SAMSUNG Techwin ve Hanwha Techwin ile imzaladığı sözleşme ile Türkiye Tek Yetkili Servis noktası olmuştur.

İş ortakları ve müşterileri ile güçlü ilişkiler kurarak mükemmel hizmet vermeyi amaçlayan Net Sistem Elektronik, yapılan her işte aşağıdaki ilkelerini uygulamaktadır.


• Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

• Kaliteli ve Teknolojik Çözümler

• Dürüst ve Açık İş Süreçleri