Pelco Kamera Güvenlik Sistemleri Yetkili Servisi Tamir MerkeziTüketici Elektroniği ve Bilişim ürünlerinde, üretici, ithalatçı ve distribütörlere satış sonrası servis hizmetleri veren Net Sistem Elektronik 2015 yılından bu yana Pelco CCTV Kapalı Devre TV Sistemlerinin tek yetkili servis, bakım, tamir, onarım hizmetini vermektedir.

Pelco marka hareketli sabit kameralarınızı, IP ya da analog kameralarınızı, indoor-iç ortam veya outdoor-dış ortam kameralarınızı, dome, bullet, box, vandal tipi kameralarınızı, SARIX grubu kameralarınızı, esprit ve spectra grubu kameralarınızı, VideoXpert, Endura, Digital Sentry, NSM, VCD türü cihazlarınızın onarımları için yetkili servis merkezi Net Sistem Elektronik ile çalışabilirsiniz.

Pelco Speed Dome Kamera Tamiri

Sektördeki tüm kamera üreticilerinin speed dome kamera modellerinin tamirini gerçekleştirmekteyiz. Ağırlıklı olarak mobese güvenlik sistemleri projelerinde kullanılmakta olan hareketli kameralarınızın (Motorlu kamera veya PTZ kamera olarak da adlandırılır) bakım ve onarımını ekonomik ve garantili şekilde yapıyoruz

Pelco kamera tamiri için Net Sistem Elektronik Pelco CCTV teknik servis bölümüne 0216 549 3638 numaralı telefonu arayarak, can@netsistemelektronik.com.tr adresine e-mail göndererek ya da iletişim alanındaki formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Pelco CCTV yetkilimiz aracılığıyla

1- Kamera sistemleri servis bakım ve onarım hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Pelco Kamera Ve Kayıt Cihazı Tamiri hizmeti alabilirsiniz.

2- Teknik servis hizmeti talep edebilirsiniz.

3- DVR, NVR, Analog Kamera, IP Kamera gibi ürünlerinizin garanti sürelerinin devam edip etmediğini öğrenebilirsiniz.

4- PELCO CCTV ürünleri için yedek parça talep edebilirsiniz.


Pelco marka kamera veya kayıt cihazlarınızın kullanım ömrü süresince bakım ve onarım hizmetleri konusunda Net Sistem Elektronik size destek olacaktır. Firmamız Pelco Kamera Türkiye Distribütörü değil Tek Yetkili Servisidir. Pelco IP kamera fiyatları, Pelco kamera izleme programı için yetkili satıcı firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Pelco ürünlerinizin tamir edilebilirlik durumunu aşağıdaki linkten "Model Numarası" girerek sorgulayabilirsiniz.


PELCO END OF LIFE (EOL) ÜRÜN SORGULAMAPELCO ÜRÜN GARANTİ SORGULAMA SAYFASI


Pelco ip kamera tamiri hizmetini markanın tek yetkili servis ve tamir merkezi olan Net Sistem Elektronik'ten alabilirsiniz. Pelco Kamera ve Pelco Kayıt Cihazı ürünleriniz için servis ve bakım onarım hizmetleriniz için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Pelco Tamir Servisi

Orjinal yedek parça kullanımını ve uzun ömürlü yetkili servis garantili onarım hizmetini taahhüt eder. Net Sistem Pelco CCTV Servis Hizmeti aşağıdaki hizmetleri kapsar.

-VideoXpert ve Endura gibi Pelco izleme yazılımı ve programı desteğinin verilmesi, uzaktan izleme

-Kamera modülü, lens arızalarının giderilmesi

-Pelco Kayıt Cihazı Tamiri donanımsal yazılımsal arızaların giderilmesi

-Pelco ip Kamera Tamiri. Kamera anakart onarımı. Stator Board, Rotor Board tamiri

-Pelco PTZ Kamera Tamiri.Pelco hareketli kamera onarımı. Pelco speeddome kamera tamiri. Motor, slip ring, güç kartı tamiri

-Pelco DVR onarımı veya Pelco NVR onarım

-Pelco Dijital Video Kayıt Cihazı DX4500, DX4600, DX4700, DX4800, DX7000, DX4100, DX8000, DX8100, DX9000 onarımı yapılır. Anakart arka panel elektronik kart tamiriyapılır

-Pelco kayıt cihazı anakart onarımı

-Pelco kayıt cihazı raid kartı onarımı

-Pelco kayıt cihazı power ünitesi (güç kaynağı) onarımı

-Pelco kayıt cihazı Disk slotları onarımı

-Pelco kayıt cihazı jack ve bnc soket problemleri onarımı

-